- Home
- ยป
- Our Products
- »
- Fish Feed Pellet Dryer
Fish Feed Pellet Dryer
Our product range includes a wide range of fish feed pellet dryer.
Fish Feed Pellet Dryer
Product Price: Rs 4,00,000 / PieceGet Best Price
Product Brochure
Product Details:
| Machine Type | Floating Feed |
| Capacity | 200 kg/hour |
| Motor Power | 7.5 HP |
| Power Source | Electric |
| Die Size | 2 mm |
| Brand | Amandeep |
| Automation Grade | Semi-Automatic |
| Material | Mild Steel |
| Usage/Application | Industrial |
| Country of Origin | Made in India |
| Voltage | 340V |
| Frequency | 50 Hz |
maual,semi automatic and Fully automatic
as per clint demad
Yes! I am InterestedRequest A Callback